Objavi novo temo   Odgovori na to temo    Hrastnigg Seznam forumov -> Šport in avtomobilizem
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo

Prispevkov: 5009
Kraj: tle nejk bliz

PrispevekObjavljeno: 27 Feb 2011 05:08    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

1.B SKL moški-2010/2011

Za razliko od rokometašev,ki se letos potegujejo za vnovičen vstop v 1.b ligo,hrastniški košarkaši tudi to sezono nastopajo v tem rangu tekmovanja.In to uspešno .Pod novim vodstvom trenerja Igorja Pučka,zasedajo v ligi 14 ekip visoko 5.mesto,z 12 zmagami in 8 porazi.V nepopolnem 20.krogu,so na gostovanju presenetljivo premagali vodilno moštvo lige ,ŠENČUR CP KRANJ .Končni rezultat je bil 85:76 za hrastniške boyse.Strelci za goste:Tušek 22,Babič 18,Brčina in Koritnik 15,Percel 10,Vajdič 3 in Džombič 2točki.Bravo fantje!!!!

Applause trener Igor Pučko

lestvica:

_________________
Vaja dela mojstra,če mojster dela vajo...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Simba
Guru

PrispevekObjavljeno: 07 Mar 2011 02:14    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Rezultati 21.kola 1.B SKL

strelci za Hrastničane:Ovnik 14,Džombič 2,Percel 14,Vajdič 10,Koritnik 13,Tušek 10,Hasanovič 2,Brčina 12,Godicelj 10
Chope
Bog in batina

Pridružen/-a: 11.07. 2006, 05:10
Prispevkov: 1974

PrispevekObjavljeno: 07 Mar 2011 17:41    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

"Tekma nihanj" bi bil lahko naslov tekme s Postojno. Po hitrih akcijah v začetku takoj vodstvo za 7 pik, nato mala uspavanka brez koša, Postojna se približa na eno piko z zabijanjem prvega strelca tekme, 22 let starega in 208cm visokega centra Gregorja Jakhel Kolareviča (Postojna). Prva četrtina se konča s 24:22 za Hrastnik.
V začetku druge četrtine zopet odlično pokrivanje in nezgrešeni hrastničani povedejo za devet pik. Potem pa tri minute brez koša, sledi izenačenje na 31:31. V igro trener pošlje svežega igralca, Godiclja, ki spremeni potek srečanja v korist Hrastnika s kar 11 točkami v 6 minutah. Pohvala gre tudi Koritniku za lepe prodore pod koš. Polčas 49:43 za Hrastnik.
Tretja četrtina - kapo dol, hrastničani povedejo za največ na tekmi, kar 16 točk 2 minuti pred koncem 3/4, ki se konča z 72:62.
Človek bi mislil, to bo lahka zmaga za Hrastnik. Samo pet minut pred koncem tekme, po zgrešeni trojki Brčine in kontra trojki Zupanca (Postojna) prednost skopni na eno točko. Obeta se razburljiv finale. Pa ni tako. Dve zaporedni trojki Ovnika in Koritnika končajo apetite postojnčanov za preobrat.
Končni izzid tekme, 87:80 za domačine.
Igralec tekme v domačem taboru je po moje Dejan Godicelj
. Ne razumem trenerja, ki ni dal več priložnosti Dejanu namesto Ovnika, ki je z zadrževanjem žoge kvaril hitro igro Hrastnika, ki ga v zadnjem času krasi. Pri gostih brez težav že omenjeni Gregor, tudi strelec tekme z 31 točkami.
Ocena sodnikov: Tine Inkret in David Maguša sta hotela biti glavna akterja na igrišču. To jima je delno uspelo, saj sta s svojimi odločitvami spravljala v jezo domačine na tribuni. Ocena 3 je preveč za njiju.
V soboto sledi derbi lige med 4. in 5. uvrščeno ekipo rednega dela. Hrastnik potuje v deželo refoška k Splošni plovbi Portorož. Hrastnik v primeru zmage napreduje na 4. mesto.

Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Simba
Guru

PrispevekObjavljeno: 07 Mar 2011 18:57    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

..bravo Chope za tole izvrstno poročilo s tekme.Kaj pa je z Edotom?Še ima ambicije v tej ekipi?
Chope

PrispevekObjavljeno: 09 Mar 2011 08:48    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Edo je tehnični direktor ekipe, vsaj mislim. Naj me kdo popravi, če ni res.
Chope

PrispevekObjavljeno: 12 Mar 2011 22:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Izbrali smo deset igralcev, ki si po našem mnenju zaslužijo nasziv najboljši igralci meseca februarja v 1. B SKL. Izbira je bila tokrat še težja, saj so ekipe igrale različno število tekem. MVP meseca je postal Tadej Tušek, glavni mož Hrastnika, ki je trikrat zmagal. Prav lahko bi v drugo peterko uvrstili tudi Boštjana Sivko, a smo se zaradi treh porazov Konjic raje odločili za Semirja Smajlovića iz Rogaške.

Prva peterka

Boban Tomič (Rogaška – 2 zmagi, 0 porazov): 14.5 točke, 7.5 podaje, 21 statistični indeks

Dragan Pušič (Litija – 1 zmaga, 1 poraz): 29.5 točke, 3.5 skoka, 28.5 statistični indeks

Tadej Tušek (Hrastnik – 3 zmage, 0 porazov): 17.7 točke, 6.7 skoka, 3 podaje, 25.7 statistični indeks (MVP)

Štefan Kosec (Šenčur – 2 zmagi, 1 poraz): 17.7 točke, 5.7 skoka, 22.3 statistični indeks

Grega Jakhel Kolarevič (Postojna – 1 zmaga, 2 poraza): 20.3 točke, 10.3 skoka, 27.7 statistični indeks

Druga peterka

Tomaž Jereb (Konjice – 0 zmag, 3 porazi): 21.3 točke, 5 skokov, 6.3 podaje, 26.3 statistični indeks

Jure Mišič (Grosuplje – 2 zmagi, 1 poraz): 19.3 točke, 4.3 skoka, 2.3 podaje, 20.3 statistični indeks

Ilija Gavrić (Primorac Branik – 1 zmaga, 1 poraz): 23.5 točke, 6 skokov, 25 statistični indeks

David Moro (Portorož – 2 zmagi, 1 poraz): 24.5 točke, 3 skoki, 2 ukradeni žogi, 22 statistični indeks

Semir Smajlović (Rogaška – 2 zmagi, 0 porazov): 18 točk, 7 skokov, 20 statistični indeks
Chope

PrispevekObjavljeno: 12 Mar 2011 23:00    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gregor Jakhel Kolarevič iz Postojne , ki je nazdnje igral proti Hrastniku je okrepil belgijskega drugoligaša Carnieres.
Chope

PrispevekObjavljeno: 12 Mar 2011 23:30    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Portorož 86 : 76 Hrastnik

Pričakovana zmaga domačinov, saj v drugem delu lige igrajo kot prerojeni.
Začetek zelo obetaven za Hrastnik, saj povedejo na 0:9 in kasneje še 6:14, prva četrtina se konča z 20:14 za Portorož.
2/4 prinaša spremembe v vodstvu. Hrastničani bi lahko vodili, vendar grešijo pri polaganju (Percel, Tušek, Godicelj) in zgrešijo mete za tri točke (Vajdič, Brčina in Godicelj). Polčas se konča za Portorož z 44:37.
Izredna 3/4 Hrastnika, ki jih domačini niso in niso mogli zaustaviti. Vseeno pa kar nekaj napak pri vodenju in metov v prazno tudi za goste iz Hrastnika. Borbenost hrastničanov se je pokazala za dobro in so dobili 3/4 z rezultatom 59:62.
Zadnje izenačenje dočakamo 6:45 pred koncem tekme. Domačini vzamejo vajeti v svoje roke in s trojkami utišajo Hrastnik.
Zmaga ostaja na obali in to zasluženo. Končni rezultat 86:76.
komentar: Trener se bo moral pogovoriti z igralci in določiti, kdo bo metal trojke, saj je izkupiček trojk slab. Od 22 metov za tri, le štirje v koš. Percel iz sedmih poizkusov le dve zadeti trojki. Razumemo tudi, da Hrastnik nima visokega centra, vendar Vajdičevih (202cm) 6 minut je premalo, da bi dobili vsaj skok. Pohvalno je metanje prostih metov, saj so zgrešili le 2x iz 20 metov (90%).
Hrastnik je izgubil eno mesto na lestvici, saj ga je prehitel ravno Portorož.
Chope

PrispevekObjavljeno: 19 Mar 2011 15:29    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Danes lokalni, zasavski derbi med Hrastnikom in Litijo.
Vabljeni v športno dvorano na Logu.
Chope

PrispevekObjavljeno: 20 Mar 2011 21:02    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hrastnik Zasavje : Litija 93 : 97
Rezultat po četrtinah: 17:15, 17:15, 20:32, 26:18, 13:17 (OT)
Simba
Guru

PrispevekObjavljeno: 06 Jul 2011 15:56    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gašper Ovnik leti v Alzatraz

Trboveljski košarkaš,trenutno član kluba Hrastnik Zasavje,29-letni Gašper Ovnik ,je na Ljubljanskem gradu postal zmagovalec Red Bull King of the Rocka v igri ena na ena in bo septembra branil slovenske barve na dvorišču znamenitega zapora Alcatraz.

Ovnik je v finalu po štirih podaljških premagal Igorja Tratnika. Na Ljubljanskem gradu se je pomerilo 32 najboljših slovenskih uličnih košarkarjev. Ovnik je že zaostajal za šest točk, a je s trojko ob zvoku sirene izsilil podaljšek. To je že njegova tretja zmaga v "Kletki strahu".

Na dvorišču tega nekdanjega domovanja ameriških zapornikov se bo merilo 64 najboljših za prestižen naziv "Kralja skale" in nagrado 10.000 ameriških dolarjev. The Rock (skala) je namreč vzdevek tega zapora, ki je stal na skalni pečini, sredi zaliva pred San Franciscom.

Vir:splet

Chope

PrispevekObjavljeno: 02 Okt 2011 16:37    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Hrastnik- S tekmo med Hrastnikom in Triglavom Stražiščem se je začela nova sezona 2. SKL, prvo zmago pa so s 86:76 osvojili Kranjčani.

Treba je povedati, da je gostujoči igralec Jeršin igral, čeprav bi moral prvi krog počivati, saj se je ekipi Triglava pridružil šele po prestopnem roku.
Kako bo ukrepala zveza, je vprašanje, saj majhni klubi kot je Hrastnik, ponavadi izvisijo in potegnejo kratko.
Upajmo le, da se je KK Hrastnik pritožil nad igranjem Jeršina.
Pustimo se presenetiti.
Chope

PrispevekObjavljeno: 06 Okt 2011 10:20    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

3.krog pokala Spar
Hrastnik 79 - 39 Posavje

Gostje iz Krškega so si pripravljali presenečenje za domačine, nazadnje pa so bili sami presenečeni nad razliko v kvaliteti med 2.SKL v kateri nastopajo hrastničani in 3.SKL v kateri nastopajo gostje.
Zmaga ni niti v enem trenutku bila vprašljiva, za KK Hrastnik le dober trening pred nadaljevanjem prvenstva.
lumani
Ovčka

Pridružen/-a: 05.10. 2011, 14:48
Prispevkov: 41
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: 06 Okt 2011 15:10    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No pritožba na Košarkarsko Zvezo se piše! vem iz prve roke. Ni fer do drugih klubov,katerih igralci so morali prvi krog prvenstva počivati zaradi naknadne registracije.
lumani
Ovčka

PrispevekObjavljeno: 15 Okt 2011 20:47    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

No končno lepa zmaga naših košarkarjev!
KK Hrastnik : KK Terme Olimia 82 : 60!

Se pa govori,da dobimo novega igralca,ki bi lahko privabil kar nekaj gledalcev na košarske tekme??? Hmmmm le kdo bi lahko to bil?